PARFÜM

PARFÜM

VAKKO
INFINITI

FOR HER

Vakko Infiniti for Her, bir kadının farklı zamanlarda farklı tarzları tercih etmesinden ya da farklı ruh hallerinde olmasından yola çıkarak tasarlanan üç kokusuyla duru, enerjik ve büyüleyici kadınları anlatıyor. Fransız parfümörlerin dünyanın en özel çiçek ve bileşenleriyle uzun süren çalışmalar sonucunda oluşturduğu ve Fransa’da üretilen bu üç kokunun ortak özelliği, zarif, iddialı ve büyüleyici olmaları.

FOR HIM

Modern, şehirli ve zamansız Vakko erkeğini ifade eden, sofistike notaların buluştuğu bir parfüm… Üst notalarında misket limonu ve bergamutun, sakız ağacı ile karıştığı ferahlatıcı bir kokteyl.

PARFUMS VAKKO KEŞFET
V DE VAKKO

Vakko erkeği için yaratılan bu koku Akdeniz'in lavanta ağırlıklı, limon ve bergamot kokularının tazeliğini taşıyor. Orman karakterli bu koku sardunya, yasemin, paçuli, vetiver ve özellikle sedir ağacının bileşiminden oluşuyor. Derinlerindeki amber, misk, vanilya ve günlük reçinesi ona modern ve erkeksi karakterini veriyor.

ŞİMDİ KEŞFET
KATIA

İnci çiçeği, frezya, sümbül, mimoza, gül ve yaseminlerden derlenmişbir çiçek demeti

ŞİMDİ KEŞFET

VAKKO EAU DE COLOGNE

KOKUNUN GİZEMLİ DÜNYASINA YOLCULUK: VAKKO EAU DE COLOGNE

Kurulduğu günden bu yana yalnızca moda değil bir yaşam tarzı sunan Vakko, Vakko Eau de Cologne ile kokunun nostaljik, duygu dolu dünyasına yepyeni ve büyüleyici bir yolculuk vadediyor. Birbirinden özel 5 farklı kokudan oluşan Vakko Eau de Cologne, çiçeksi aromalarıyla tazelik ve ferahlık, romantik notalarıyla da unutulmaz bir nostalji hissi yaşatıyor.

  Sayfa:1/7  Ürün Sayýsý:7 
  Sayfa:1/7  Ürün Sayýsý:7